redrubin.pl

Blog o tematyce urody, mody i stylizacji.

Lifestyle

Czym do ślubu? Czyli kilka modeli aut idealnie sprawdzających się jako samochód do ślubu

Czym do ślubu? Czyli kilka modeli aut idealnie sprawdzających się jako samochód do ślubu

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu Państwa młodych. Organizatorzy tego typu uroczystości zazwyczaj dokładają wszelkich starań, aby dopracować każdy szczegół wydarzenia. Jedną z najważniejszych decyzji, którą muszą podjąć narzeczeni, jest wybór odpowiedniego samochodu, który przewiezie ich z kościoła albo USC na miejsce zabawy. Dowiedz się, jakie modele aut najbardziej nadają się do wykorzystywania jako pojazdy do ślubu.

Auto do ślubu? Kwestia gustu…

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie o to, czym warto jest pojechać na ślub. Dobór odpowiedniego samochodu uzależniony jest bowiem przede wszystkim od indywidualnych upodobań Państwa Młodych, jak również ich realnych możliwości finansowych oraz charakteru imprezy. Niegdyś do transportowania przyszłych małżonków były używane ich własne auta lub też pojazdy należące do członków rodziny. Obecnie jednak najczęściej korzysta się z usług takich wypożyczalni aut, jak 24Cars.pl. Pracownicy tego typu firm zazwyczaj podejmują bowiem szeroko zakrojone starania na drodze do spełnienia marzeń nowożeńców w kwestii samochodu wiozącego ich na ślub oraz wesele. Młoda para sama może zdecydować, czy jechać do ślubu autem sportowym, luksusową limuzyną czy też odpowiednio odrestaurowanym autem sprzed pół wieku. Zazwyczaj zaleca się, aby tego typu pojazdy były dopasowane pod względem kolorystyki do strojów  nowożeńców bądź też ich osobistych zainteresowań albo zajęć. Standardem jest na przykład jazda do ślubu radiowozem w przypadku, gdy jedno z przyszłych małżonków służy w policji albo motocyklem, gdy jest pasjonatem tych jednośladów.

Przykłady modeli samochodów, które można wykorzystać podczas jazdy na ślub

Organizatorzy wesel korzystający z usług profesjonalnej wypożyczalni mają do swojej dyspozycji rozmaite modele aut. Wśród nich można wskazać choćby na stylowe pojazdy marki Toyota Aygo wyposażone w centralny zamek, ABS, elektryczne szyby oraz klimatyzację. Państwo młodzi nierzadko jako auta na ślub wybierają znane modele samochodów marki Volkswagen, takie jak Polo oraz Golf. Niewątpliwą zaletą tego typu pojazdów jest kompaktowe nadwozie oraz funkcjonalna, wygodna w obsłudze skrzynia biegów. Do ślubu i na wesele można również pojechać jednym z licznych modeli Mercedesa napędzanych silnikami benzynowymi lub Diesla. Pojazdy wyróżniające się stylowym designem doskonale wkomponowują się w charakter uroczystości, umiejętnie podkreślając jej rangę.

Ceny wynajmu tego typu samochodów z reguły ustalane są indywidualnie z klientami.

Udostępnij