redrubin.pl

Blog o tematyce urody, mody i stylizacji.

Moda

Jak stworzyć perfekcyjną ślubną stylizację?

Jak stworzyć perfekcyjną ślubną stylizację?

Wydawać by się mogło, że większość panien młodych w momencie planowania ślubu ma w głowie swoją wymarzoną kreację. Tymczasem ze stworzeniem idealnej stylizacji ślubnej bywa więcej problemów, niż mogłoby się to wydawać. Niektóre panie decydują się na typowy dress code, inne z kolei zdecydowanie wychodzą poza schematy. Jak stworzyć niezapomnianą ślubną stylizację?

Styl boho jest zawsze w modzie

Stylizacje ślubne utrzymane w klimacie boho w ostatnich latach są bardzo popularne. Bardzo często panny młode decydują się na kupno kreacji ślubnej utrzymanej właśnie w tym stylu. Romantyczne fasony, mnóstwo koronek, proste tkaniny o delikatnych wzorach – styl boho właśnie taki jest. Jeśli chodzi o fryzury, to do stylizacji w stylu boho doskonale będą pasować delikatne warkocze bądź też pokaźne wianki plecione z żywych kwiatów.

Stylizacje ślubne w klimacie glamour

Panny młode, które kochają błysk i przepych, z pewnością zwrócą uwagę na stylizacje w stylu glamour. Tutaj można naprawdę zaszaleć – mile widziane będą bogate zdobienia, biżuteria oraz balowe kreacje. Suknie ślubne utrzymane w klimacie glamour są bogate, okazałe, jakby żywcem wyjęte z bajki. Jeśli chodzi o biżuterię, to jest ona duża i przyciągająca uwagę – panny młode bardzo często stawiają na różnego rodzaju diademy czy też bogate kolie.

Rockandrollowa stylizacja na ślub

Panny młode, które lubią wychodzić poza utarte schematy, z pewnością chętnie zdecydują się na stylizacje ślubne utrzymane w klimatach rockowych. Dzięki nim można przełamać klasyczny kanon ślubnych kreacji, podkreślając swoją osobowość, a także zamiłowanie do rockowej muzyki. Panny młode, które decydują się na rockowe stylizacje ślubne, bardzo często do klasycznych białych sukien ślubnych dołączają skórzane kurtki czy też trampki. Same suknie ślubne także nieco odbiegają od normy – ich długość często sięga zaledwie kolana, a same kreacje wykonane są z nieoczywistych, błyszczących materiałów.

Dodatki do sukien ślubnych

Suknie ślubne będą niekompletne bez odpowiednich dodatków. Panna młoda musi także zatroszczyć się o odpowiedni makijaż, biżuterię, ozdoby do włosów, a także obuwie. Warto pamiętać o tym, by wszelkie dobierane akcesoria były zgodne z przyjętym stylem ślubnej stylizacji. Do romantycznej sukienki w stylu boho z pewnością będą pasować delikatne sandały, podczas gdy kreacja w stylu glamour wymaga błyszczących, efektownych szpilek.

Jeśli chodzi o biżuterię, to sklepy ślubne oferują takie jej bogactwo i wybór, że każda panna młoda z pewnością znajdzie odpowiednią dla siebie. Kolczyki, naszyjnik czy też bransoletka także powinny pasować do stylizacji ślubnej. Można zdecydować się na delikatne złote lub srebrne modele, bądź też pójść na całość i wybrać kolorową, okazałą biżuterię z błyszczącymi kamieniami.

Podsumowując, to od upodobań i oczekiwań panny młodej zależy, na jaką kreację ślubną się ona zdecyduje. Najważniejsze jest, by czuła się w niej dobrze i była ona zgodna z jej charakterem. Niezależnie od wybranej stylizacji, z pewnością będzie najpiękniejszą kobietą w tym wyjątkowym dniu.

Udostępnij