redrubin.pl

Blog o tematyce urody, mody i stylizacji.

Uroda

Top 5 najmodniejszych fryzur inspirowanych gwiazdami show biznesu, które pasują każdej kobiecie

Top 5 najmodniejszych fryzur inspirowanych gwiazdami show biznesu, które pasują każdej kobiecie

Wiele osób inspiruje się stylem gwiazd i trzeba przyznać, że wiele celebrytek rzeczywiście olśniewa pięknymi fryzurami czy makijażem. Rzecz jasna zdarzają się także im wpadki, a może zdarzają się bardzo często. Pomyślcie tylko o fryzurze lansowanej, że Kyle Jenner, której włosy były przedłużone do długości za pas, a przy tym zafarbowane na żółty odcień blondu. Cóż taka fryzura rzeczywiście stała w opozycji do słowa „stylowa”. Ale my dziś skupimy się na typowo modnych i gustownych fryzurach. Przedstawimy Wam top 5 najmodniejszych fryzur inspirowanych gwiazdami show biznesu, które pasują każdej kobiecie.

Top 1: bob Victorii Beckham

Są fryzury, które nawet pomimo upływu lat cieszą się popularnością, wszak są tak stylowe i nadal pozostają modne. Jedną z nich jest bob wylansowany przez Victorię Beckham. Dłuższe opadające na twarz przednie włosy tworzą mały kontrast dla krótszego tyłu. Takie połączenie rzeczywiście doskonale się prezentuje. Trzeba przyznać, że bob pasuje każdej kobiecie, niezależnie od wieku. Ma w sobie młodzieżową oryginalność, ale też miejską elegancję. Ale na tym jego zalety się nie kończą, bo warto też wiedzieć, że jego ułożenie nie jest ani trudne, ani też czasochłonne. Odpowiednie cieniowanie włosów sprawia, że po umyciu włosy wystarczy tylko wysuszyć suszarką z użyciem dyfuzora i gotowe. Na pewno nie musicie obawiać się bad hair day. Jeżeli jeszcze zastanawiacie się na jaką koloryzację się zdecydować, to w przypadku boba pasuje zarówno koloryzacja oparta na ciemnych odcieniach czekolady, ale i jasnych i ciepłych blondach.

Top 2: długie, ciemne włosy Kim Kardashian

Kim Kardashian może nie uchodzi za ikonę stylu, wszak z jej stylizacjami bywa różnie, ale nie można jej zarzucić braku gustu co do fryzur. Owszem także ona przechodziła okres żółtego blondu, ale na szczęście to już przeszłość. Obecnie ta gwiazda czy raczej celebrytka powróciła do swoich długich ciemnych włosów, które pewnie są przedłużane. Ale jedno jest pewne – efekt finalny jest świetny. Dlatego też doskonałym wyborem jest fryzura lansowana przez Kim Kardashian, czyli długie, ciemne włosy, które są idealnie wygładzone i proste. Można je zresztą świetnie upinać w kucyk zaczesując kosmyki do góry. Nawet jeżeli nie macie długich włosów, a macie ochotę na przejście totalnej metamorfozy, to nic nie stoi na przeszkodzie. W końcu możecie zdecydować się na przedłużanie czy zagęszczanie. Trzeba rzecz jasna znaleźć dobry sklep czy hurtownię, gdzie będziecie mogli nabyć doskonałej jakości doczepy, które będą pasować do Waszych. My polecamy Wam włosy doczepiane od Remy-Hair.pl.

Top 3: czeski piłkarz a’la Miley Cyrus

Czasami trendy zaskakują, ale czasami niezbyt pozytywnie. Jednak bywa tak, że coś co pozornie nie wydawało się nam dobrym wyborem, potem okazuje się świetnym wyborem. Cóż, taki paradoks. Na pewno tak jest w przypadku fryzury na czeskiego piłkarza, którą ponownie wylansowała Miley Cyrus i trzeba przyznać, że to cięcie ma coś w sobie. W tym przypadku góra włosów jest lekko wycieniowana, zaś tył dłuższy. Całość tworzy całkiem ciekawe połączenie, które wbrew pozorom pasuje każdej kobiecie i to niezależnie od wieku. Przyciąga uwagę, ale też zachwyca.

Top 4: grzywka na otwartą książkę a’la Rihanna

Oczywiście w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć Rihanny, choć trzeba przyznać, że ta gwiazda naprawdę szybko zmienia fryzury, ale nam szczególnie spodobało się jej klasyczne cięcie z grzywka na otwartą książkę. Włosy gwiazdy sięgały do linii ramion i były lekko podkręcone. Wyróżniała się też stylowa grzywka, która była lekka, sięgała do linii brwi, za to zasłaniała niemal całe czoło. Jedynie na samym środku była mała przerwa, co właśnie dawało efekt otwartej książki. Trzeba przyznać, że efekt wow gwarantowany.

Top 5: wilcze cięcie Billie Eilish

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć fryzury wyjętej rodem z lat 80-tych, czyli wilczego cięcia, które znowu powróciło to mody za sprawą Billie Eilish. O tej fryzurze można powiedzieć wiele dobrego. Jest niemal samoobsługowa – nie trzeba jej zbytnio układać. Wystarczy wysuszyć włosy i gotowe. W czym tkwi jej sekret? Oczywiście w idealnym wycieniowaniu włosów i grzywki na całej długości, z tym, że dół włosów jest wycieniowany bardziej, a dzięki temu włosy u nasady podnoszą się do góry.

Udostępnij